Malé zázraky

20.06.2022

V naší práci jsou detaily důležité.


Neradi necháváme něco nevyčištěné. Práce nás baví a chceme ji odvádět co nejvíce dokonale. Dáváme život starým zašlým věcem, takovým co byly zanedbávány a časem pod nánosem mastnoty, vodního kamene, prachu ... jejich krása pohasla. Plno věcí lze dát do pořádku, i když se dlouhodobě neudržovalo -viz například fotky  naší práce, kdy jsme čistili starou kuchyň v rekreačním objektu. Hledáme možnosti, stále se učíme, zdokonalujeme. Odměnou nám je spokojenost klientů.

Na fotkách vidíte hodně mastnou digestoř. Mastnota  byla naprosto všude a dlouhodobě. Také mastnotou pokryté sklo starší trouby, kterou hodně dlouho nikdo nečistil. Tohle jsou takové standartní věci, které často čistíme, se kterými  si lidé nevědí moc rady. 

Dále spáry - snad všude kam jsme přišli byly spáry pokryté vodním kamenem a špínou  (zde tedy fotka z koupelny). Někdy jde čištění  lehčeji a někdy je to doslova o tom co naše nervi vydrží :). Jak už jsem psala, nechceme zklamat nikdy a nikoho a stále se zdokonalujeme.

Topení - vypadané chuchvalce prachu na podlaze pod topením. Fotografie ukazuje co vše se nachází v   jeho útrobách ( a to bylo jedno z těch čistějších :)). Toto běžným čištěním prostě nevyčistíte. 

Naše práce je různorodá v oblasti úklidů, snažíme se při práci stihnout i fotit před a po, jen ne se to vždy stihne, nebo zapomeneme a vzpomeneme si ,až když už máme vyčištěno :(. 

Přejeme krásné sluníčkové dny, užívejte je v pohodě :)