Naše práce

Máme rádi výzvy a mnohokrát se nám stalo, že i přes počáteční váhání jsme se nevzdali a výsledky byly prostě úžasné. Ne nadarmo se říká :" Nikdy to nevzdávej, začátek je vždy to nejtěžší.". 

Snažím se sem postupně vkládat průřez našich prací. O stránky se aktivně starám a určitě nezůstanou ladem :).  I toto je možnost abychom s vámi zůstali v kontaktu. 

 Najdete nás také  na sociálních sítích jako je Facebook, nebo Instagram (odkazy v kontaktech)

Děkujeme za přízeň ♡

Malé zázraky

02.07.2022

Videa a jiné naleznete na našem Facebooku: AZ Sojka - úklidové služby :)

Malé zázraky

20.06.2022

Neradi necháváme něco nevyčištěné. Práce nás baví a chceme ji odvádět co nejvíce dokonale. Dáváme život starým zašlým věcem, takovým co byly zanedbávány a časem pod nánosem mastnoty, vodního kamene, prachu ... jejich krása pohasla. Plno věcí lze dát do pořádku, i když se dlouhodobě neudržovalo -viz například fotky naší práce, kdy jsme čistili...

Nebojíme se i hodně znečištěných vozů. Jedeme vždy na plný pecky, abychom vyčistili co nejlépe interiér. Dokážeme mnoho, třeba jako v této situaci :). Čištění takového vozu trvá několik hodin, rozhodně to není si skočit na kafíčko a auto je hotové :).

Neřadíme jenom po bytech, domečkách, penzionech, ale i chajdy a jiné rekreační objekty potřebují probudit do života . Tady na tuto kuchyň se nesáhlo snad desítky let , mastnota, která byla doslova všude, šla dolů opravdu po vrstvách. Skoro jsme nevěřili, že to dáme, ale je to dole. Vzdát to, nahradit novým se může vždycky, ale tudy tahle cesta...

Prvomájová akcička, my se nenudíme :). Úklid po řemeslnících v RD, jen koupelna nám zabrala 5,5 hodiny intenzivní práce. Trpěla pod nánosem vodního kamene, štuku, betonu ,černé spárovačky a také pod barvou, kterou byly nově přetřené kachličky (jop, pod tou omyvatelnou barvou, ale už těžko dostatelnou dolů z kachliček co neměly být přetřeny, vany,...

Ono to kolikrát není tak jednoduché mytí oken . Když se nemáte odkud na okna z venku dostat, tak hold se myje i takto Ještě pár dní budeme okupovat tuhle velikou kliniku :)

Mytí neupraveného betonu (finální betonové zdi) od prachu, malby v nové kancelářské budově. Tady jsme museli použít lešení, abychom docílili opravdu kvalitního čištění.